Grudzień 2022 r.

Grudzień 2022

Przed świętami 6 grudnia 2022 r. w naszej szkole uczniowie zaprezentowali  montaż słowno – muzyczny  “Spotkanie z Mikołajem”  dla całej społeczności szkolnej. Wykorzystaliśmy głośnik Sony o dużej mocy oraz do uwiecznienia magicznych chwil aparat fotograficzny ze sprzętu  #LaboratoriaPrzyszłości.  Uczniowie poznali  tradycję mikołajek, doskonalili recytację wierszy, umiejętność śpiewania piosenek o Mikołaju z przygotowanym podkładem.  Klasa 7a w ramach lekcji historii tworzyła scenki do oglądanych filmów historycznych wykorzystując Lego Spike ze sprzętu #LaboratoriaPrzyszlosci. Doskonalili umiejętności manualne i  uświadamiali sobie, że cierpliwość, systematyczna praca może przynieść oczekiwane efekty oraz ćwiczenie uwagi i koncentracji. Uczniowie klas 4 w ramach zajęć dodatkowych z informatyki obsługiwali lutownice zakupioną w ramach programu @LaboratoriaPrzyszłości. Wykonali ozdoby świąteczne na choinkę z własnym imieniem.