Sprawozdanie - październik 2022 r.

Październik 2022 r.

W miesiącu październiku podczas zajęć w #Laboratoria Przyszłości uczniowie z klasy 2a w ramach koła zainteresowań i 3b w ramach zajęć lekcyjnych rozwijali swoje zainteresowania korzystając z Lego Spike. Tworzyli różnorodne osiedla, budowle, postacie oraz pojazdy przyszłości z efektami świetlnymi. Tworzyli nowe rozwiązania wykorzystując twórcze rozwiązania i własne pomysły.

Klasa druga zapoznała się z pracą drukarki 3D oglądając efekty pracy drukarki zainicjowane przez starszych uczniów. Klasa 8a realizując OGÓLNOPOLSKI PROGRAM EMP@TYCZNA KLASA wydrukowała breloczki na drukarce 3D z @Laboratoria Przyszlosci. Chłopcy z klasy 4a po raz pierwszy uruchomili pojazdy Lego Spike korzystając z aplikacji spike.legoeducation.com