Otwórz się na kontakt - wystawa artystyczna

To był naprawdę wyjątkowy dzień! W poniedziałek 30 maja artystyczna reprezentacja naszej szkoły w składzie - uczniowie: Julia Sibora kl. VI a, Julian Kawczyński kl. VI a, Anastazja Wawrzyniak kl. VII a, Fabian Sobczak kl. VIII c oraz pani Agnieszka Ławska i pani Iwona Lewandowska uczestniczyła w uroczystej inauguracji wystawy artystycznej w ramach kampanii "Otwórz się na kontakt"., która odbyła się w Bibliotece Miejskiej im. J. Kasprowicza w Inowrocławiu. Uzdolnieni plastycznie uczniowie pod okiem pani Mirosławy Lewandowskiej przygotowali prace nt. "Świat dorosłych oczami nastolatka". Z kolei osoby dorosłe p. Agnieszka Ławska i p. Iwona Lewandowska wykonały pracę nt. „Świat nastolatka oczami dorosłych”. Prace naszych uczniów i pracowników szkoły wzbogaciły to artystyczne wydarzenie. W trakcie spotkania artyści z różnych inowrocławskich szkół mogli wymienić się swoimi refleksjami po obejrzeniu wystawy. Wszyscy artyści otrzymali indywidualne podziękowania od organizatorów kampanii „Otwórz się na kontakt”. Imprezie towarzyszyła prasa i telewizja. Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia. Julce, Anastazji, Julkowi, Fabianowi oraz p. Agnieszce i p. Iwonie dziękujemy za zaangażowanie i pracę włożoną w wykonie dzieł.