"Mistrzynie w szkołach"

Uczennice inowrocławskich szkół, w tym dziewczynki z Dwójki wzięły udział w lekcji WF z mistrzyniami sportu. "Mistrzynie w Szkołach" to projekt Fundacji Otylii Jędrzejczak. Celem alternatywnej lekcji WF jest promowanie zdrowego stylu życia oraz aktywności fizycznej wśród dzieci i młodzieży. Projekt miał na celu również przekazanie wartości sportowych, takich jak determinacja i szacunek do siebie, odwaga, wiara we własne możliwości. Zajęcia obejmowały trening z mistrzyniami oraz rozmowę inspirującą uczestniczki do aktywności fizycznej.
Spotkanie prowadziły: Otylia Jędrzejczak - najwybitniejsza polska pływaczka, Katarzyna Zillmann - wioślarka, Natalia Czerwonka - łyżwiarka szybka, Marika Popowicz - Drapała - lekkoatletka.