Królowa Sportu

W dniu 30.04.2024 r. na Stadionie im. Inowrocławskich Olimpijczyków w Inowrocławiu odbyły się  Indywidualne Mistrzostwa Powiatu Inowrocławskiego Dzieci Szkół Podstawowych w Lekkiej Atletyce. W zawodach mogli brać udział zawodnicy z roczników 2011 i młodsi. Miło jest nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły spisali się bardzo dobrze zdobywając trzy brązowe medale. Trzecie miejsca zajęli: w skoku w dal Zuzanna Gierczak z kl. 5 b, w biegu na 800 m Alex Schmidt z kl. 6a, w skoku wzwyż Mikołaj Pilarski z kl. 6b. Dobrze spisali się pozostali nasi reprezentanci. Miłosz Frąszczak z klasy 6a był czwarty w rzucie piłeczką palantową, Kacper Tomaszewski z klasy 5b był piąty finale biegu na 60 metrów. Również słowa pochwały należą się najmłodszemu zawodnikowi, Arturowi Kulik z kl. 4b, który rywalizował z przeciwnikami nawet o dwa lata starszymi, Wielkie brawa dla naszych reprezentantów!!!
Uczniów do zawodów przygotowali: Marcin Jaskrowski i Jacek Sucharski